Kalendář akcí 2017

—————————

Kdy: čtvrtek 22/06

Kde: Boskovice

Druh akce: Akce ve Westernovém městě

Začátek: 20.00

 ———————

Kdy: neděle 25/06

Kde: Krasová

Druh akce: 300 let výročí obce

Začátek: 15.00

———————

Kdy: sobota 15/07

Kde: Horní Smržov

Druh akce: Řemeslný jarmark

Začátek: —

———————

Kdy: sobota 29/07

Kde: Ivančice

Druh akce: Ivančická pouť

Začátek: 15.30

 ———————

Kdy: sobota 19/08

Kde: Brno – Tuřany

Druh akce: Oslava narozenin

Začátek: —

 ———————

Kdy: sobota 02/09

Kde: Rudice

Druh akce: Motopropadání

Začátek: 16.00

———————

Kdy: neděle 03/09

Kde: Velké Meziříčí

Druh akce: Bude upřesněna

Začátek: —

 ———————

Kdy: sobota 09/09/2017

Kde: Bukovina

Druh akce: 90 let založení SDH

Začátek: 15.00

———————

Kdy: sobota 23/09/2017

Kde: Byšičky (Lysá nad Labem)

Druh akce: 300 let založení obce

Začátek: 15.00

———————

Kdy: čtvrtek 28/09/2017

Kde: Vážany nad Litavou

Druh akce: Vyhodnocení cykloakce 2017

Začátek: 15.00

———————

Kdy: sobota 30/09/2017

Kde: Stránecká Zhoř

Druh akce: Svatováclavské ohně

Začátek: 18.00

____________________________________________________

proběhlé akce 2017

červen

-Brno Starý Lískovec

květen

– Hradčany u Tišnova

-Litovel

-Boskovice

– Lužice u Šternberka

duben

– Křenovice – pálení čarodějnic

– Brno Šelepka – Nebe plné hvězd

únor

– Brno Šelepka

– Boskovice, Westcity

leden

– Troubsko, Katolický dům

proběhlé akce 2016

prosinec

– Boskovice, Jízdárna

– Boskovice, Westcity

listopad

– Bukovinka (beseda u cimbálu)

září

– Olomouc (ukaž, že jsi silný, jak Frištenský)

srpen

– Svitávka (Den řemesel)

– Lažany (Dětský den)

– Brno (Dětský den)

– Březina (Běh pro Nicolase)

– Unín (Sraz veteránů)

– Bosonohy (sudoval)

červenec

-Letohrad (Řemeslnická sobota)

červen

– Černá Hora (Sladovna)

– Vilémov (den dětí)

– Lopeník (soukromá oslava ALMEVA)

– Oslavany (Běh naděje)

– Ostrava (oslava sportovce Františka Novotného)

– Blansko (You dream, we run)

– Městečko Trnávka (Sokolský slet)

květen

-Ostrov u Macochy (oslava narozenin)

duben

-Petrovice, (posezení u cimbálu)

březen

– Sejdeme se na Cibulce, TV Barrandov
– Brno, KC Babylon, Kančí ples

únor

– Brno – Medlánky, bezpečnostní ples

– Habrůvka, dětský karneval

leden

– Brno Holásky, Novoroční večírek firmy SMERO

proběhlé akce 2015

prosinec

– Brno, Židovská restaurace STERN 1888 (Silák Franta věší ptáka)

– Brno, Šelepova N°1 (Tekutý kapřík Miloše Bernátka)

– Brno, Šelepova N°1 (Vánoční večirek OHLŽS)

– Praha ( natáčení pořadu „Sejdeme se na Cibulce“ – Divadlo u Hasičů)

listopad

– Brno (Hotel Boby)

– Blansko (vítání sv. Martina)

říjen

– Šelepova N°1, Brno (vystoupení na taneční zábavě s kapelou Exploze)

– Boskovice (oslava narozenin)

– Šelepova N°1, Brno

září

– Brno, Královo Pole (výročí Divišovy čtvrti)

srpen

– Vísky u Letovic (Letovice)

– Stará Ves (Bruntál)

– Žichlínek (Lanškroun)

– Zvíkovec, okr. Rokycany (Zvíkovecká pouť)

červenec

– Pozďatín (Pozďatínská lávka)

– Vražné (slavnosti obce)

– Brantice (slavnosti obce)

– Dubá (Slavnosti městyse)

červen

– Černá Hora (Sladovna pomáhá)

– Boskovice (Pepsi – cola)

– Brno (oslava ředitele rádia Petrov)

– Ostravská muzejní noc (Ostrava)

– Firemní akce (Boskovice)

– Firemní akce (Boskovice)

květen

– Maturitní oslava (Zábřeh)

– Hradčanské šermování (Hradčany u Tišnova)

– Western city (Boskovice)

–  Den matek (Chvalkovice)

duben

– Šelepka N°1 (Brno)

-Western city (Boskovice)

– Western city (Boskovice)

březen

– Rubín (Brno)

– Western city (Boskovice)

leden

– Bowling Kostka (Brno)

proběhlé akce 2014

prosinec

– Tekutý kapřík (Brno)

– Western city (Boskovice)

listopad

– Skautský bál (Lipovec)

– Svatomartinský Mikulov (Mikulov)

říjen

– Burčákové slavnosti (Bohutice)

– Hradecké vakcinologické dny (Hradec Králové)

září

– Motopropadání (Rudice)

srpen

– Loučení s prázdninami (Sebranice)

– Slavnosti obce (Stará Ves)

– Sraz veteránů (Unín)

– Bosonožský Sudoval (Brno)

červenec

– Kostelecká lávka (Kyjov)

červen

– MS mopedů (Záluží u Plzně)

– Western city (Boskovice)

– Klobásová country party (Brno)

– Western city (Boskovice)

květen

– Gulášfest (Velké Pavlovice)

duben

– Western city (Boskovice)

– Western city (Boskovice)

březen

– Western city (Boskovice)

únor

– Vzpomínkový večer na Franty Kocourka (Brno)

– Maškarní fotbalový ples (Bohutice)

– Ples (Brno – Bystrc)

leden

– Abaja mechece (Troubsko)

proběhlé akce 2013

prosinec

– Silvestr (Brno- hotel Internacional)

– Smartlabscup (Brno)

říjen

– Festival slivovice (Biskupice)

září

– Historické slavnosti (Stránecká Zhoř)

– Gulášfest (Brno)

– Elektrowin (Praha)

– Elektrowin (Brno)

– Elektrowin (Olomouc)

– Elektrowin (Praha)

– Elektrowin (Olomouc)

srpen

– Protivínské slavnosti (Písek)

– Sraz veteránů (Unín)

– Slavnosti obce Výprachtice (Lanškroun)

– Historické slavnosti (Svojšín u Stříbra)

červenec

– Vranovský pohár (Vranová)

– pernštejnské slavnosti (Doubravník)

– Řemeslnická sobota (Letohrad)

červen

– Dětský den (Opava)

– Zetor Gallery (Brno)

– dětský den (Šanov)

duben

-Šelepka (Brno)

-BVV (Brno)

-BVV (Brno)

-BVV (Brno)

únor

– Semilasso (Brno)

proběhlé akce 2012:

prosinec

– Tekutý kapřík (Brno)

– Alstom (Brno)

– Plzeňská energetika (Plzeň)

listopad

– Smartlabs cup (Brno)

– Rubín (Brno)

srpen

– Soustředění karatistů (Nesměř)

červen

– Den dětí (Rudice)

duben

– Zámek Mikulov (Mikulov)

leden

– Hotel Slovan (Brno)

proběhlé akce 2011:

prosinec

– Am Steinberg (Mistelbach)

– Tekutý kapřík (Brno)

listopad

– Smartlabs cup (Brno)

říjen

– dKlášterní pivovar (Praha)

– Narozeniny (Petrovice)

– U Justiny (Telnice)

– Železná růže (Brno)

– Karnevalový rej (Jedovnice)

září

– Den Křtin (Křtiny)

– IG Watteeuw (Brno)

-Motopropadání (Rudice)

– Čtyři klíče (Velké meziříčí)

srpen

– Bosonožský sudoval (Brno)

červenec

– Závody malotraktorů (Kyjov)

červen

– Svatba (Jedovnice)

– Zahradní den (Popůvky)

– Karneval (Šlapanice)

– Den dětí Pegas Gonda (Slavkov)

– květen

– firemní akce PALA s.r.o.

duben

– Harley Davidson (Brno)

březen

– 8. Bezpečnostní ples Moravy, Slezska a Čech (Brno)

__________________________________________________

proběhlé akce 2010:

prosinec

– Vánoční večírek firmy OHL ŽS (Brno)

– Vánoční večírek firmy ELFETEX (Brno)

listopad

– Sraz vodáků (Brno)

– Smartlabs cup (Brno)

– Křest knihy Jana Krystka (Brno)

říjen

– Setkání obchodních partnerů (Hustopeče u Brna)

– Zlatá Hvězda (Brno)

září

– Vzpomínání na Frantu Kocourka, (Tučapy)

– Mezinárodní gastronomický festival regionálních specialit (Kolín)

– Motopropadání (motorkářská akce v Rudici)

srpen

– Slavnosti hraběte Šporka, (Byšičky u Lysé nad Labem)

– Vystoupení na Jerychorock , (Jiříkovice)

červenec

– Bosonožský sudoval (Brno – Bosonohy)

– Řemeslnická sobota (Letohrad)

červen

– Oslava Českých drah (Přerov)

– Den radnice Brno – Sever (Brno)

– Řečkovické hudební léto (Brno)

květen

– B-Braun (Dalešický pivovar)

– firemní akce Metrostav (Praha)

únor

– Dětský karneval (Lanškroun)

_____________________________________________

proběhlé akce 2009:

prosinec

– Silvestr (Slavkov)

– Silvestr na Šelepce (Brno)

říjen

– Semilasso (Brno)

září

– Vinohrady se baví (Brno)

srpen

– Soukromá akce (Brno – Běhounská)

– Bosonohy

červenec

– Kyjov (Čeložnice u Kyjova)

červen

– Den dětí (Brno Černá pole)

– Den dětí ( Brno – Dvorska)

– Vernisáž Aleny Špánkové (Brno)

květen

– Žabovřesky (žabovřeské jarní slavnosti)

– Oslava narozenin, Popůvky

duben

– Tvarožná (sokolovna, soukoromá akce)

březen

– Blansko (restaurace Punkva, soukromá akce)

únor

– Křtiny (Miss ZŠ)

leden

– KD Rubín (Svatojakubský ples)

_____________________________________________

proběhlé akce 2008:

prosinec

– Brno Šelepova N°1 (Dámský klub)

říjen

– Brno Vaňkovka, (Dny duševního zdraví)

září

– Křtiny (Den Křtin)

srpen

– Křtiny (Den mládeže – koupaliště)

červenec

– Jedovnice (soukromá akce)

– Vysočany (tábor rodičů s dětmi)

  • Kulířov – první silácké vystoupení 05/06/2008

Comments are closed.