Girja

gi

 

Cvičili jste někdy s „bulinou,“ „kettlebellem,“ „girjou“ či jednoduše česky – „koulí s uchem?“ Já jo. Mám to nářadí rád. Připomíná mně to dobu někdejších siláků, cirkusových artistů a jim podobných varietních umělců, což je moje parketa. Byť však vlastním pár takových cvičebních pomůcek, efektivně jsem s nimi cvičit nedokázal. Pak jsem objevil stránky girja.cz Můžu říct, že mě to docela nasměrovalo a ve výsledku to stojí za to.

Cvičení pro rozvoj svalové síly, cviky, které jste možná nejen nezkusili, ale ani neviděli, procvičování všech svalových skupin a svalů, které běžným cvičením nezapojíte. To je GIRJA. A nejenom to. Pokud jste dobří v mrtvém tahu, bench pressu či dřepu, zkuste se zúčastnit některého ze seminářů a je nabíledni, že se posunete ještě dál.

Dočkáte se zkvalitnění postoje, úchopu činky i celé dráhy pohybu. Postará se o Vás můj kamarád Zdeněk Dohnal, kterému upřímně vděčím za spoustu novinek v oblasti tohoto sportu. Jsem přesvědčen o tom, že Vás bude trénink bavit a chytne Vás to natolik, že i další Váš individuální trénink bude účinnější po tom, co budete mít nové informace.

Zdenál to umí jak s tím železem, tak s lidma. Jak on říká – s přáteli železa.

Souhrnné informace ZDE

Fotky z mých návštěv kurzů 

————————————————-

Závěrem přikládám fotku Franty Kocourka a ruského siláka Valentina Dikula.

Kromě Franty Kocourka, který mně byl vždy inspirací, je důležité zmínit autora této kuriózní fotky  jefa Kratochvila. Jeho snímek mě zase inspiroval tak, že jsem si jej se Zdenálem taky moc rád střihl. 

baf20180317_152806 - kopie

 

Comments are closed.